Membri GAL

Membrii Asociatiei Grupul De Actiune Locala Alba Iulia Incluziva

  • MUNICIPIUL ALBA IULIA , membru fondator, prin Primar Mircea Gheorghe HAVA
  • CIVITAS PENTRU SOCIETATEA CIVILĂ - FILIALA CLUJ NAPOCA FUNDAŢIA, membru fondator, prin director regional, Martin BALOGH
  • SC XEROM SERVICE SRL, membru fondator, prin administrator Lucian OPREAN
  • ASOCIAȚIA MENTOR ÎN MUNCA SOCIALĂ, prin președinte Ioan Marius VOJ
  • ASOCIAȚIA PAKIV ROMÂNIA, prin președinte Ioan Gruia BUMBU,
  • FUNDAȚIA PAEM ALBA, prin Daniela BĂDILĂ
  • UNIUNEA DEMOCRATICĂ A ROMILOR ALBA, prin Nicolae BUMBU
  • AGENȚIA JUDEȚEANĂ PENTRU OCUPAREA FORȚEI DE MUNCĂ ALBA, prin director executiv Katona Andrea Elena
  • UNIVERSITATEA „1 DECEMBRIE 1918” ALBA IULIA, prin Viorel Lucian MARINA
  • S.C. UNIREA PRES S.R.L, prin Anca Mihaela DINICĂ
  • ASOCIAȚIA FILANTROPIA ORTODOXĂ ALBA IULIA, prin Florin Spiridon CROITORU
  • ORDINUL ASISTENȚILOR MEDICALI GENERALIȘTI MOAȘELOR ȘI ASISTENȚILOR MEDICALI DIN ROMÂNIA-FILIALA ALBA, prin Grațiela Dana INDREICA
  • COLEGIUL TEHNIC „DORIN PAVEL”, prin Jana POPA
  • ASOCIAȚIA AS 2001, prin Ana Nicoleta BUHOI
  • ASOCIAȚIA ROMILOR DIN ALBA IULIA „AVEN-SHEAVALE” VENITI BAIETI, prin Dorina-Violeta SZÖVERFI
  • S.C. TIPO-REX S.R.L, prin Alexandru Ioan URBAN
  • Maria Mihaela OȚEL, persoană fizică
  • Delia Aurica CRISTEA, persoană fizică
  • Anamaria ADAM, persoană fizică
  • Ana ION, persoană fizică
  • Nicoleta Mihaela BĂIEȘ, persoană fizică
  • SC AMIAND HOUSE SRL , prin Aurelia Maria CLIT

Consiliul Director

  • Președinte: Mircea Gheorghe HAVA, reprezentant al Municipiului Alba Iulia
  • Vicepreședinte: Martin BALOGH, reprezentant al Fundaţiei Civitas pentru Societatea Civilă – filiala Cluj - Napoca
  • Vicepreședinte: Lucian OPREAN, reprezentant al SC Xerom Service SRL
  • Secretar- trezorier: Ioan Marius VOJ, reprezentant al Asociației Mentor în Munca Socială
  • Membru 1: Ioan Gruia Bumbu, reprezentant al Asociației PAKIV România
  • Membru 2: Daniela Bădilă, reprezentant al Fundației PAEM Alba
  • Membru 3: Nicolae Bumbu, reprezentant al Uniunii Democratică a Romilor Alba
  • Membru 4: Katona Andrea Elena, reprezentant al Agenției Județene pentru Ocuparea Forței de Muncă
  • Membru 5 : Viorel Lucian Marina, reprezentant al Universității ”1 Decembrie 1918” Alba Iulia
  • Membru 6: Anca Mihaela Dinică, reprezentant al SC Unirea Pres SRL
  • Membru 7: Florin Spiridon Croitoru, reprezentant al Asociației Filantropia Ortodoxă Alba Iulia
  • Membru 8: Grațiela Dana Indreica, reprezentant al Ordinului Asistenților Medicali Generaliști, Moașelor și Asistenților Medicali din România
  • Membru 9: Jana Popa, reprezentant al Colegiul Tehnic ”Dorin Pavel”
  • Membru 10: Ana Nicoleta Buhoi, reprezentant al Asociației ”AS 2001”
  • Membru 11: Alexandru Ioan Urban, reprezentant al SC TIPO-REX SRL
  • Membru 12: Delia Aurica Cristea
  • Membru 13: Anamaria Adam
  • Membru 14: Ana Ion
  • Membru 15: Nicoleta Mihaela Băieș
  • Membru 16: Dorina Violeta Szoverfi, reprezentant al Asociației Romilor din Alba Iulia ”AVEN-SHEAVALE” VENIȚI BĂIEȚI